Reklama wizualna

 
      - O nas      - Kontakt      - Zdjęcia lotnicze      - Reklama wizualna      - Obsługa imprez      - Fotografia      - Filmy      - Galeria zdjęć      - Linkownia      - Polityka Cookies      - Napisz do nas

Oferujemy możliwość umieszczenia na skrzydle paralotni, grafiki typu banerowego zawierającej logo firmy lub inną grafikę identyfikującą. Duża powierzchnia skrzydła ok. 30 m2 powoduje że umieszczona na nim grafika jest bardzo czytelna nawet z dużych odległości. Taka forma reklamy jest bardzo atrakcyjna wizualnie dla potencjalnych odbiorców szczególne w trakcie imprez plenerowych. Skrzydło posiadające taką grafikę oprócz „zadań zleconych” będzie wykorzystywane także do przelotów treningowych i sportowych. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że nawet loty niezwiązane z żadną imprezą zawsze przyciągają uwagę przypadkowych osób m.in. turystów, osób wypoczywających na łonie natury czy też uprawiających sport.

Loty reklamowe z banerem. napis Maksymalnie 40 znaków. Wysokość liter 1,5 m. Loty z banerem mogą odbyć sie w czasie imprez w strefach gdzie jest to dozwolone.

Loty z banerem reklamowym to bardzo skuteczny sposób reklamowania produktów oraz firm. Loty tego typu zazwyczaj odbywają się w trakcie imprez plenerowych oraz wzdłuż plaż, na których w okresie letnim przebywają tysiące ludzi. Samolot leci na wysokości 150 metrów, tak aby reklama była dobrze widoczna. Podczas jednego lotu możliwe jest pokonanie odcinka o długości od 200 do 400 kilometrów. W ostatnich latach z tego typu reklamy korzystały firmy z branży: farmaceutycznej, motoryzacyjnej, piwowarskiej oraz telefonii komórkowej. Koszt wykonania kampanii reklamowej ustalany jest indywidualnie, w zależności od ilości zamówionych godzin oraz ceny wykonania baneru reklamowego.


Poniżej przedstawiamy przykłady projektów wykonanych dla potrzeb naszych klientów.


loty z banerem , zdjecia lotnicze
loty z banerem , zdjecia lotnicze
loty z banerem , zdjecia lotnicze

Banner BramStal
Banner Nice
Banner Uranos

loty z banerem
loty z banerem
loty z banerem

Reklama Plusa


Kontakt: R.Olejnik 0601532751